Surfař zachránil jelena z oceánu

Surfař zachránil jelena z oceánu

Rozbouřené moře není místo pro nezasvěcené a nemůže být více nezasvěceným než pár kopyt.

Z New Jersey pochází příběh o milosrdném Samaritánovi, který zachraňuje jelena, který se nějak ocitl v boji s příbojem u pobřeží Belmaru.

Adrienne Tully byla na scéně a fotila pěkným fotoaparátem, který právě zase vzala do ruky. Tully, amatérský fotograf, tam šel udělat pár záběrů západu slunce, ale všiml si jelena, jak se pokouší dostat na molo.

Nejprve řekla News 12 , že si myslela, že je to pták – a nechala to tak, ale později si všimla davu přihlížejících splývajících kolem moře na 15. Avenue a ukazovali na stejné molo, na kterém ptáka viděla.

Tehdy si uvědomila, že to byl dolar, ne pták.

„Plaval oceánem a pak se několikrát rozhodl vylézt na molo a pak se vrátil do vody a měli jsme trochu obavy,“ řekl Tully.

Po pořízení několika snímků dav zajásal, když viděl, jak kolem prochází přátelský surfař a přemlouvá zvíře z matoucí, vířící vody ke břehu.

„Byl tam pěkný surfař, nevím, jak se jmenoval, ale nakonec se pokusil vyvést jelena ven. Jelen vyšel a pak běžel na sever po pláži, víš, daleko od všech lidí a jsem si jistý, že je v pořádku,“ řekl Tully.

Jiní surfaři řekli, že voda byla dost turbulentní a pochybovali, zda by to ten kurev zvládl sám, ale jednomyslně přiznali, že surfaře, který ho zachránil, neznají.

News 12 New Jersey stále hledá identitu milosrdného Samaritána.

PODÍVEJTE se na příběh níže z News 12…