LEGO® Education: Inovativní učení pro všechny věkové kategorie

LEGO® Education: Inovativní učení pro všechny věkové kategorie

LEGO® Education není jen pro děti, i když těm je samozřejmě určeno především. Je to inovativní a zábavný způsob učení, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Bez ohledu na to, jestli jste malé dítě, teenager nebo dospělý, LEGO® Education vám poskytne nekonečné možnosti pro kreativitu a učení.

Malé děti: Rozvoj motoriky, prostorového vnímání a představivosti

Pro malé děti je LEGO® Education skvělým nástrojem pro rozvoj jemné motoriky, prostorového vnímání a představivosti. S pomocí barevných kostiček mohou malí stavitelé získat první zkušenosti s konstrukcí a tvořením. LEGO® Education stimuluje jejich zvědavost a podporuje rozvoj základních dovedností. S využitím LEGO® Education se děti učí kreativitě, spolupráci a problémovému myšlení. LEGO® Education je nástrojem, který otevírá dveře k nekonečným možnostem a podporuje celoživotní učení. Nechte svou fantazii rozkvést a objevte svět LEGO® Education i vy!

LEGO® Education SPIKE™: Vyspělá stavebnice pro STEAM vzdělávání

Představujeme vám také LEGO® Education SPIKE™. LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set je skvělá stavebnice na vyšší úrovni než LEGO® Education. Dokonale zapadá do moderní vzdělávací koncepce STEAM. Tato sada poskytuje žákům II. stupně základní školy nejen zábavu, ale také možnost rozvíjet své kritické myšlení a tvořivost.

Jednou z klíčových vlastností této sady je nenáročný kódovací jazyk, který je založen na principu „táhni a pusť“. Tento intuitivní programovací jazyk připomíná populární Scratch, což umožňuje žákům snadno se naučit základům programování.

V balení LEGO® Education SPIKE™ najdete kostky LEGO®, Hub, motory, senzory a mnoho dalších součástek. K tomu je k dispozici aplikace LEGO® Education SPIKE™ s programovacím softwarem a plány jednotlivých lekcí. Aplikace je podporována na různých operačních systémech, jako je iOS, Chrome, Windows 10, Mac a Android. Tak neváhejte a navštivte web ruzovka.cz ještě dnes!