Hledáte netradiční ubytování? Pak využijte nabídku treehouse

Hledáte netradiční ubytování? Pak využijte nabídku treehouse

Treehouse a glamping si nacházejí stále nové příznivce a těší se velké oblibě. Ptáte se, proč? Přibližují lidi k přírodě aniž by se vzdávali hotelového komfortu. Jedná se vlastně o exkluzivní kempování v treehouse umístěném v korunách stromů. Je to jakýsi kompromis mezi blízkostí divoké přírody a komfortem dobrého hotelu.

Treehouse Ještěd

Chcete-li si i vy vyzkoušet méně tradiční typ ubytování, pak si objednejte pobyt v jednom ze dvou treehouse umístěných nedaleko hory Ještěd, v klidných a tichých lesích. Poznejte treehouse Amálka a Emanuel.

Ubytování na tiché lesní mýtině

To nabízí treehouse Amálka. Díky ní můžete vyzkoušet glamping v korunách stromů, který navíc poskytuje jedinečný a neopakovatelný výhled, kterým se můžete těšit z prostorné terasy. K vidění je nádherná dominanta hory Ještěd. Treehouse je sice bez elektrické energie, ale vybavený tak, aby pobyt v něm si s ničím nezadal s pobytem v luxusním hotelu. Čeká zde na vás s otevřenou náručí připravený vás maximálně hýčkat. Ocení jej především milovníci jedinečných a neopakovatelných výhledů. Chcete-li zažít příjemné chvíle v klidu a v srdci přírody, kdy vás nikdo a nic nebude rušit, pak se ubytujte právě zde.

Ubytování v korunách majestátního smrku

Vyzkoušejte treehouse Emanuel. Ten je umístěný v korunách majestátního smrku a čeká zde na vás jen ticho, klid a ševelení listů. Můžete se těšit na omamnou lesní atmosféru, která je v dokonalém souladu s okolní hornatou přírodou. Emanuel vs bude hýčkat maximálním komfortem a zde můžete nikým a ničím nerušeni zrelaxovat svoje tělo i duši. Posedět si můžete na prostorné terase a můžete nasávat neopakovatelnou lesní atmosféru.