Nechte drony rozzářit oblohu v ohromujícím představení na míru

Nechte drony rozzářit oblohu v ohromujícím představení na míru

Drony jsou revoluční technologií, která se využívá v mnoha oborech a výjimkou není ani zábavní průmysl. Drony se využívají k realizaci ohromujících představení na noční obloze. Dokážou zde sehrát show, která hravě strčí do kapsy jakýkoliv ohňostroj. Stovky dronů mohou koordinovaně předvádět nejrůznější obrazce, pohybující se animace, nápisy, loga, postavy a zvířata. Zatímco ohňostroje jsou v mnoha ohledech nebezpečné, drone show je zcela bezpečná, ekologicky šetrná a zajistí představení, ze kterého jsou diváci ohromeni.

Využijte dronovou show pro jakoukoliv akci

Pro jaké příležitosti jsou vlastně dronové show vhodné? Pro jakékoliv bez omezení. Využívají se na soukromých oslavách, slavnostech měst a obcí, hudebních festivalech, firemních akcích, sportovních akcích, reklamních akcích, na akcích pro děti, k příležitosti Silvestra, Nového roku rozsvícení vánočního stromu, u koncertů a kdekoliv jinde. V Čechách a na Slovensku zajišťuje tyto show firma MAGIC DRONES, kterou mohou kontaktovat nejen obce a firmy, ale naprosto kdokoliv, kdo chce, aby byla jeho akce nezapomenutelná. Dronová show může mít jakýkoliv rozsah, mohou se jí účastnit desítky dronů, tak i třeba 1000 dronů.

Drony se vznáší ve výšce až 120 metrů a celé představení je viditelné i z jednoho kilometru. To ale není vše, nejde jen o samotné drony, celá show může být doprovázena hudbou, světelnými efekty, lasery a dalšími druhy efektů. Stačí společnost kontaktovat a specialisté naprogramují celé představení na míru. Těchto show se na území České republiky a Slovenska realizuje stále více. Jen v minulém roce jich společnost MAGIC DRONES realizovala 25.

I vy si můžete tuto show objednat a ukázat svým hostům něco, co možná ještě nikdy neviděli. Každá show s drony je nezapomenutelná a pokud vás zajímá, jak takové akce vypadají, můžete je vidět na webových stránkách společnosti magicdrones.cz, kde se vám nabízí fotografie, videa a kontaktní informace.