Staň se opravdovým fanouškem MMA

Staň se opravdovým fanouškem MMA

Jsi fanouškem OKTAGON tělem i duší a nechceš si nechat ujít žádný turnaj ani zápas? Pak je pro tebe naše OKTAGON TV tím pravým! Ať už fandíš jakémukoli bojovníkovi, s námi ti neunikne nic podstatného, co se stane v zápasnické kleci. Nabízíme ti spoustu pořadů, ve kterých uvidíš bojovníky úplně jinak než při zápase. Sledovat můžeš třeba OKTAGON livestream a budeš stoprocentně v obraze!

OKTAGON.TV CLUB

Už nepřemýšlej nad tím, kde sledovat OKTAGON, přidej se k nám! Pro členy našeho klubu máme plno výhod, které jistě oceníš. Předplatné si můžeš koupit na jednotlivé měsíce, nebo rovnou na celý rok. Turnaje tak můžeš sledovat už za 3 dny po jejich skončení. Získáš exkluzivní přístup k bonusovým videím, díky čemuž můžeš blíže poznat bojovníky a jejich příběhy. Jestli si rád zajdeš na zápas, nemusíš se bát, že bys nesehnal lístky. Každý náš člen má totiž přednost při koupi vstupenek na turnaje. To vše, a ještě plno dalších výhod získáš tím, když se k nám přidáš. Členství není nijak časově vázáno, můžeš ho tak kdykoli ukončit.

Turnaje živě

Jestliže chceš vidět turnaj přímo v době, kdy probíhá, pak si kup přímý přenos. Tato služba zahrnuje přibližně 6 hodin parádní zábavy s MMA. Vysílání je samozřejmě ve vysoké Full HD kvalitě, nic tě tak nebude rušit ve fantastické podívané. Turnaj si můžeš kdykoli po jeho skončení opětovně přehrát. Pokud ty sám úplně OKTAGONU neholduješ, ale máš někoho blízkého, který MMA fandí, je zakoupení živého turnaje nebo předplatného členství tím pravým dárkem, který ho zaručeně potěší. Sledování je díky našim serverům možné kdekoli na světě.

Sleduj zdarma

OKTAGON TV přináší starší zápasy a turnaje zcela zdarma. Vychutnat si tak můžeš třeba zápas Vémola vs. Langer. Zpoplatněné nejsou ani pořady, které pro MMA fanoušky stále natáčíme. Patří mezi ně třeba dokument Cesta za snom, kde poznáš Lucii Szabovou alias Silent Killer z úplně jiného pohledu. Podívat se můžeš i na pořad Bez rukavic, OKTAGON výzva, Na dohled a další.