Originální fotbalové a hokejové šály na míru

Originální fotbalové a hokejové šály na míru

Zamilovali jste si fotbal nebo hokej a rádi byste svou vášeň k těmto sportům ukázali světu? S našimi originálními fotbalovými a hokejovými šály na míru to můžete udělat jedinečným způsobem. Naše šály jsou navrhovány tak, aby vyhovovaly vašim představám a potřebám. Dejte najevo, komu fandíte.

Fotbalové a hokejové šály pro fanoušky

Pletené fotbalové a hokejové šály pro všechny fanoušky, kteří chtějí dát najevo svou vášeň ke sportu a nadšení pro konkrétní tým. Proč šála na míru?

  • Dejte najevo nadšení – pletené šály na míru jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svoji podporu oblíbenému týmu. Barevné vzory, klubové barvy a výšivky.

  • Teplý a stylový doplněk – šály jsou nejen stylovým doplňkem, ale také vás udrží v teple na zápasech v chladných podmínkách. Můžete je nosit s hrdostí, vědomi si toho, že jste dobře připraveni na každý zápas.

  • Unikátní design – díky pleteným šálám na míru si můžete vytvořit unikátní design, který nikdo jiný nemá.

  • Připomínka nezapomenutelných okamžiků – vaše pletené šály na míru se stanou vzácnou vzpomínkou na všechny sportovní utkání, které jste s týmem prožili. Budou vám připomínat významná vítězství a okamžiky plné emocí.

Z čeho vyrábíme hokejové šály?

Klientům nabízíme dva materiály. Klasickou pletenou šálu HD s jemnějším výpletem a HCD s příměsí elastanu. Obě varianty mají svá pro, záleží na tom, co hledáte. Podívat se můžete osobně v našem showroomu v Brně.

Zapomenout nesmíte ani na sportovní dresy

Kromě šály pro vás vyrobíme také dresy. Jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit oddanost týmu a zároveň se odlišit originálním designem. Tyto dresy vám umožňují zvolit si klubové barvy, oblíbené hráče nebo dokonce vytvořit unikátní grafiku. S dresy na míru se stanete vizuálním ambasadorem svého týmu, ať už jste na stadionu, ve sportovním baru nebo doma před televizí.

Vyrobíme toho pro vás mnohem víc

Kromě fotbalových a hokejových šál s potiskem na míru a originálních dresů toho pro vás umíme potisknout a vyšít mnohem víc. Oblíbené jsou osušky, nákrčníky nebo kšiltovky. Vše na stadiony i pro vlastní sportovní aktivity. Prim u nás hraje také potisk triček a potisk mikin.

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás s vlastním nápadem, který pro vás ztvárníme nebo si nechte vyrobit design na míru. Umíme obojí.